logo

Hasan Mısırlıgil : Adalet Yerini Buldu

Kilis MHP İl Başkanı Hasan Mısırlıgil İŞ-KUR’un 2 ay daha uzatılması konusunda adaletin yerini bulduğunu söyledi.
Mısırlıgil yaptığı açıklamada, “Kilis’te pek desteklemesem bile İŞ-Kur’un toplum yararına program kapsamında bilindiği üzere birçok insan geçicide olsa iş sahibi oldu. Bu İŞ-Kur projesine karşı olmama rağmen burada bir adaletsizlik yapılmasına da karşıyım.
Geçtiğimiz günlerde belediyede çalışanların çalışma süreleri 3 ay diğer kurumlarda çalışanların ise 1 ay çalışma süreleri uzatılmıştı. Belediye dışındaki kurumlarda çalışanlara açık şekilde bir adaletsizlik yapılması beni gerçekten üzdü. Çünkü herkes bu devletin vatandaşı ise şartlarda herkese kişi ayırt etmeksizin eşit olmalıydı. Bu yanlış karadan benimde naçizane çabalarım ile bugün dönüldü ve belediye dışındaki çalışan kurumlarda bu süre 2 ay daha uzatıldı. Böylece her çalışan için bu süre 3 ay uzatılmış oldu. bu da tabi adaletin yerini bulması açısından sevindirici.
Biz MHP il teşkilatı olarak haksızlığın devamlı karşısında olacağız. Bize tüm vatandaşlarımız her konuda bizim kapımızı her zaman çalabilirler. Çünkü biz devamlı haklımızın yanında olacağız. Onların üzüntüleri bizim üzüntülerimiz ve sevinçleri bizim sevincimiz olacaktır,” dedi.
Haber:İbrahim Özcan

Share
426 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ