logo

26 Şubat 2013

Okullara Spor Malzemesi Dağıtılıyor

Kilis Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Remzi ARKALTI, Spor şube müdürü ve antrenörlerle birlikte okul ziyaretleri devam ediyor.

IMG_6238

İl Müdürü Remzi ARKALTI, Mustafa KIN Kız Meslek Lisesi Müdürü Recep GÖL ve Beden Eğitimi öğretmeni Sait ŞEKER’i makamlarında ziyaret ederek okuldaki spor alanları hakkında bilgiler aldı. Diğer bir ziyaret ise Mehmet SANLI Sağlık Meslek Lisesi Müdürü Kemal AYHAN ve Müdür baş yardımcısı Yavuz YEDİLİOĞLU ve beden eğitimi öğretmeni Musa SAYIN’I makamlarında ziyaret eden spor heyeti, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünce temin edilen çeşitli spor malzemeleri öğrencilerin spor alışkanlıkları edinmeleri için okul idarelerine teslim etti.

IMG_6243

Zararlı Alışkanlıkların Tek Düşmanı Spordur

Okul idarecileri ziyaret ten dolayı memnuniyetlerini dile getirdiler. İl Müdürü ARKALTI; ilimizdeki tüm okulların ziyaret edileceğini,okul müdürleri ve beden eğitimi öğretmenleriyle koordineli bir şekilde çalışma yapılacağını,sosyal ve sportif imkanların kısıtlı olduğu yerlerde madde bağımlılığı gibi zararlı alışkanlıkların ilköğretimlere kadar indirgendiğini ve bu tür alışkanlıklara çocuklarımızın bulaşmaması için sporun önemli bir nokta olduğunu dile getirerek ,Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü olarak çocuklarımızın ve gençlerimizin kötü alışkanlıklara bulaşmaması için  sportif alanlarda gerekli duyarlılığın gösterildiğini okul idarecileri ve velilerinde bu konuda gerekli hassasiyeti gösterince zararlı alışkanlıkların yerine sadece spor gibi sağlıklı bir alışkanlığın ilimizde ön plana çıkacağını ifade etti.

IMG_6215

Etiketler: » »
Share
2639 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ