logo

15 Haziran 2017

Reşit Polat’tan Jandarma Teşkilatının 178 nci Yıl Dönümü Mesajı

Ak Parti Kilis Milletvekili Ecz.Reşit Polat jandarmanın teşkilatının kuruluşunun 178. Yılı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.
Polat mesajında, “Ülkemizin emniyetini, asayişini, halkın huzur ve güvenini koruyan Jandarma Teşkilatı’nın 178.Kuruluş Yıldönümü ’nü kutlamaktayız.
Vatan savunmasında, bölünmez bütünlüğümüzün korunmasında, ülkede huzur ve güvenliğin sağlanmasında üstün bir hizmet anlayışıyla görev yapan Jandarma Teşkilatımız, iyi yetiştirilmiş ve çağın gereklerine göre donatılmış personeli ve üstün vazife bilinci ile milletimizin güven ve takdirini kazanmıştır. Yurdumuzun her köşesinde halkımızla iç içe ve büyük bir özveriyle görev yapmakta olan Jandarma Teşkilatı, “Önce insan” diyerek ve “İnsanı yaşat ki devlet yaşasın” anlayışına sahip olarak, vatandaşlarımızın hak ve özgürlüklerini gözeten, halkın memnuniyetini sağlayan bir görev bilinci ve hizmet anlayışı ile halkımızla bütünleşmiştir.
Gücünü yasalardan, desteğini aziz milletimizden alan Jandarma Teşkilatı; kurulduğu günden bu yana günlük yaşamın her alanında ve ülkemizin her noktasında, gece gündüz demeden, her şart ve koşul altında üstün hizmetlerde bulunmuştur. Bugüne kadar kutsal vatan toprakları üzerinde emniyet ve güvenliğin teminatı olmuş, bundan sonra da olmaya devam edecektir. Vatanın ve milletin bölünmez bütünlüğünün en büyük teminatlarından biri olan Jandarma Teşkilatı, milletimizin gönlünde de müstesna bir yere sahiptir.
Bu düşüncelerle Jandarma Teşkilatının 178. Kuruluş Yıldönümü ‘nü kutluyor, bu vesile ile görevleri başında hayatını kaybeden kahraman şehitlerimizi rahmet, başta Gazi Mustafa Kemal olmak üzere gazilerimizi minnetle anıyor, halen görevde bulunan teşkilat mensuplarına da sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum,” dedi.

Share
394 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ